Hej, proszę o szybkie przetłumaczenie tekstu na język angielski. Liczę na kogoś, kto serio się na tym zna bo skopiować do jakiegoś tłumacza to sama bym mogła :D: Jeśli chodzi o wygląd mamy wiele podobieństw: mamy podobny wzrost i wagę, kolor włosów i ocz
Hej, proszę o szybkie przetłumaczenie tekstu na język angielski. Liczę na kogoś, kto serio się na tym zna bo skopiować do jakiegoś tłumacza to sama bym mogła :D:
Jeśli chodzi o wygląd mamy wiele podobieństw: mamy podobny wzrost i wagę, kolor włosów i oczu. Różnimy się kształtem ust ponieważ moje są pełne a jej wąskie. Ona ma piegi a ja nie posiadam żadnych cech szczególnych.
Charakter mamy bardzo odmienny. Paulina jest odpowiedzialna, otwarta, śmiała a ja zapominalska, cicha i mało towarzyska. Różni nas również to, że Paulina jest aktywna i nie lubi się nudzić, ja należę do osób leniwych.
Mamy również parę cech wspólnych. Obie jesteśmy prawdomówne, pomocne i przyjacielskie.Lubimy spędzać ze sobą czas i swietnie się dogadujemy. Myślę, ze dzieki tym podobieństwom nasza przyjaźń jest taka trwała.