Cechy charakteru Julii

tabelka w załączniku

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Czy romeo i julia mogliby żyć długo razem??? Podaj 2 cechy charakteru romea i 2 julii.

Czy romeo i julia mogliby żyć długo razem??? Podaj 2 cechy charakteru romea i 2 julii....

Język polski

Cechy charakteru Julii

tabelka w załączniku...

Język polski

Motywy średniowieczne w literaturze późniejszej

Temat ten można rozumieć dwojako. Można przecież powiedzieć o publikacjach zawierających motywy literackie charakterystyczne dla średniowiecznej sztuki, jak motyw: stabat mater, czy danse makabre. Można również opracować ten temat pod ką...

Język polski

William Shakespeare i jego twórczość.

( 1564 - 1616 )

Urodził się w Strattford ( hrabstwo Warwickshire ). Był jednym z najgłośniejszych romantyków stulecia. Jest znany wszystkim aż do dziś, ze względu na swoją wspaniałą twórczość ( 36 utworów). Nie ukończył s...

Język polski

William Shakespeare i jego twórczość

Urodził się w Strattford ( hrabstwo Warwickshire ). Był jednym z najgłośniejszych romantyków stulecia. Jest znany wszystkim aż do dziś, ze względu na swoją wspaniałą twórczość ( 36 utworów ). Nie ukończył szkoły średniej - ze wzg...

Język polski

Czy Julia może imponować współczesnemu czytelnikowi ?

Analizując zachowania i cechy charakteru głównych postaci dramatu Szekspira „Romeo i Julia”, śmiało można postawić tezę, że Julia jest postacią niezwykłą, mogącą zaimponować czytelnikowi – zwłaszcza współczesnemu.

D...