"Ania z zielonego wzgórza" jako 16-letnia panienka.

Ania w czasie 5-letniego pobytu na Zielonym Wzgórzu bardzo się zmieniła zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego jak i cech charakteru. Dziewczynka wyładniała oraz spoważniała. Miała zgrabną i delikatna sylwetkę. Jej wyraz twarzy był inteligentny. Miała oczy koloru zielonego, delikatne usta oraz kształtny nos. Zaakceptowała fakt, że włosy są koloru czerwonego. Zaczęła nosić ładne i modne ubrania. Nabrała rozsądku. Zanim coś zrobiła, nad tym pomyślała, wybierając rozsądne rozwiązanie. Ania stała się odpowiedzialna. Decydowała sama o swoim życiu i losie. Zaczęła pracować w szkole, aby utrzymać Zielona Wzgórze i Marylę. Stała się samodzielna Wyjechała uczyć się do miasta. Większość wad przekształciła w zalety. Stało się tak, ponieważ Ania przebywała w pełnej rodzinie. Nauczyła się zasad współżycia. Nauczyła się wybaczać. Wybaczyła skłóconemu z nią od pierwszej klasy szkoły podstawowej Gilbertowi Bleythe.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

"Ania z zielonego wzgórza" jako 16-letnia panienka.

Ania w czasie 5-letniego pobytu na Zielonym Wzgórzu bardzo się zmieniła zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego jak i cech charakteru. Dziewczynka wyładniała oraz spoważniała. Miała zgrabną i delikatna sylwetkę. Jej wyraz twarzy był...