Potrzebny mi opis burzy. Ma być dużo epitetów i porównań. :) Krótkie (około 5/7 zdań) Proszę szybkie odpowiedzi!!! ♥ Naj odpowiedź = podziękowanie i 5 gwiazdek !!! ♥♥♥ 

Potrzebny mi opis burzy. Ma być dużo epitetów i porównań. :) Krótkie (około 5/7 zdań) Proszę szybkie odpowiedzi!!! ♥ Naj odpowiedź = podziękowanie i 5 gwiazdek !!! ♥♥♥ 
Odpowiedź
Oleśka123

Grzmoty są przeraźliwe niczym ryk lwa. Pioruny przypominają drzewo, ponieważ chmura to korona drzewa, a błyskawica to gałęzie. Jest on szybki niczym samolot, a nawet szybszy. Jest szybszy od samego grzmotu który zostaje w tyle. Burza jest niebezpieczna, lecz lubie ją obserwować. W domu gdzie jest milutko jak w pałacu, przez okno można oglądać przeraźliwą burze. Te dwa odmienne rzeczy dzieli tylko jedna szyba. epitet porównanie Licze na naj, sory jak jest miej niż 5 zdań ale sie śpiesze :I

KarooxD

Burza jest zjawiskiem pogodowym. Jej grzmoty są jak wielka złość matki natury. Zaś przeszywające się przez niebo błyskawice są niczym tysiące aparatów z lampą błyskową robiące zdjęcia  w jednej sekundzie. Burza jest często pięknym zjawiskiem ukazującym niebo jakby pocięte było kolorowymi ostrzami*. Często jest jednak okropnym stężeniem hałasu i huku który powoduje strach.  Mam nadzieję, że pomogłam, liczę na najlepszą odpowiedź o której wspomniałaś *Jeśli widziałaś kiedyś na własne oczy taką burzę to wiesz o czym mówię

Dodaj swoją odpowiedź