Wymień tytuły książek do których lubisz wracać.Wybierz jedną z nich i napisz w kilku zdaniach jaką widzisz różnicę między pierwszym spotkaniem z tą lekturą a następnymi.Podkreśl to co wydaje ci się najważniejsze

Wymień tytuły książek do których lubisz wracać.Wybierz jedną z nich i napisz w kilku zdaniach jaką widzisz różnicę między pierwszym spotkaniem z tą lekturą a następnymi.Podkreśl to co wydaje ci się najważniejsze
Odpowiedź
sebusi61

Karolcia,Akademia Pana Kleksa,Opowieści z Narnii, Karolcia jest to ksiązka o przeygodach dziewczynki i koralika , który spełnia rzyczeniach  Licze na nnaj

Krychu8Mg

Przeczytałam kilka razy "Wystrzałową Maturzystkę" autorstwa Gaji Kołodziej. Za pierwszym razem przeczytałam ot tak, aby tylko przeczytać. Przeczytałam drugi raz, ponieważ problemy główniej bohaterki mnie zaintrygowały. Po każdym kolejnym razie, kiedy czytałam zmieniał się mój punkt widzenia. Inaczej odbierałam uczucia narratora oraz to co autorka chciała przekazać swoim czytelnikom. Autorka przelewała problemy z kłamstwami, którymi każdego dnia karmimy swoich znajomych i bliskich. I myślę, że za każdym razem, gdy czytamy to samo staramy się wcielić to w nasze życie.

Dodaj swoją odpowiedź