PILNE!!!!! Podczas niedawnego pobytu za granicą poznałaś sławną osobę. W e-mailu do koleżanki lub kolegi z Irlandii: -przedstaw okoliczności swojego spotkania ze sławną osobą -opisz wygląd tej osoby -wyjaśnij, dlaczego spotkanie/zachowanie tej osoby wy

PILNE!!!!! Podczas niedawnego pobytu za granicą poznałaś sławną osobę. W e-mailu do koleżanki lub kolegi z Irlandii: -przedstaw okoliczności swojego spotkania ze sławną osobą -opisz wygląd tej osoby -wyjaśnij, dlaczego spotkanie/zachowanie tej osoby wywarło na Tobie (duże) wrażenie. DAJĘ NAJ :))
Odpowiedź
Justyśśś

możesz napisać ;  Cult my names ______________ (twoje imie).On vacation I met my colleague.Her/His name is ________(jej/jego imie). She blond hair and blue eyes . I like it very munch  because of its ____________(jest taka i taka)

Dodaj swoją odpowiedź