Dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności? Uzasadnij odpowiedź. 3 zdania. DAJE NAJJ

Dlaczego należy rozwijać swoje umiejętności? Uzasadnij odpowiedź. 3 zdania. DAJE NAJJ
Odpowiedź
vivien105

Należy rozwijać swoje umiejętności nie tylko dla satysfakcji, jaką niewątpliwie to przynosi, lecz również dlatego, że wiele z nich przydaje się w przyszłości. Na przykład, jeśli przykładasz się do doskonalenia budowania wypowiedzi, potem łatwiej ci jest pisać książki i możesz zarabiać jako pisarz. Jest wiele podstawowych umiejętności, które bardzo pomagają w życiu, a nie da się ich opanować w jeden dzień, dlatego lepiej przyłożyć się zawczasu i potem korzystać.

gulik

Należy rozwijać swoje umiejętności po to aby wykorzystać je w dalszym życiu . Doszlifować je ,ponieważ na pewno one przydadzą nam się później. Umiejętności dał nam Bóg nie po to abyśmy je marnowali ale wykorzystywali i trzeba mu za to podziękować wykorzystując je.

Dodaj swoją odpowiedź