Czy warto korzystać z Internetu? -rozprawka

Prawie każdy z nas nie wyobraża sobie życia w XXI wieku bez Internetu. Jest on potrzebny do pracy i nauki, a w wielu przypadkach również do komunikacji. W pełni zgadzam się z tezą, że warto z niego korzystać.
Aby uświadomić, dlaczego jest on niezbędny, przedstawię kilka argumentów. Bez wątpienia w Internecie znajdziemy potrzebne nam informacje z każdej dziedziny wiedzy. Udzielajac się na forach możemy poznać nowych ludzi i wymienić z nimi swoje poglądy. Trudno zaprzeczyć, że bez wychodzenia z domu możemy zrobić zakupy, zapłacić rachunki, a także zarezerwować wczasy. Dzięki komunikatorom łatwo nawiązujemy kontakt. Poza tym w Internecie znajdziemy tysiące gier z różnych kategorii tematycznych, więc każdy wybierze rozrywke dla siebie.
Z drugiej strony częste korzystanie z sieci uzależnia. Mozliwe jest także ściągnięcie wirusa, przez co utracimy dane z dysku. Jednak, gdy będziemy ostrożnie używać Internetu oraz zaopatrzymy się w dobry program antywirusowy, nie stanie się nic złego.
Podsumowując, Internet jest bardzo przydatny i stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Warto z niego korzystać, ale należy pamiętać o zagrożeniach, jakie są z nim zwiazane.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Rozprawka . ! " Czy warto korzystać z internetu ? "   _______________ daje naj . ;)

Rozprawka . ! " Czy warto korzystać z internetu ? "   _______________ daje naj . ;)...