Jak to powiesz po niemiecku? 1. Zapytaj starszego pana jak się nazywa. 2. Zapytaj pana Wei&a, czy jest żonaty. 3. Zapytaj starszą panią, czy jest mamą Marion. 4. Zapytaj pana Langera, czy ma dzieci.

1. Sprechen Sie den Namen des alten Mannes .  2. Fragen Sie Herrn Wei & A, ist verheiratet . 3. Sprechen Sie mit der alten Dame , ist eine Mutter Marion .  4. Fragen Sie Herrn Langer, ob sie Kinder haben .    mam nadzieje że pomogłam :)

1) Wie heiBen Sie? 2) Herr Weiss, sind Sie verheiratet? 3) Sind Sie Mutter von Marion? 4) Herr Langer, haben Sie Kinder? Mam nadzieję, że pomogłam! Miłego dnia! :D