charakterystyka romea

charakterystyka romea
Odpowiedź

Młody pełen energii dobrze zbudowany chłopak. Ciemne włosy i jasne oczy Chodzi w obcisłych ciuchach aby było widać jego atuty. Jego wielką wadą jest kochliwość. trochę krótkie wiem ale myślę że pomoże

Romeo młody szlachcic z rodu monteki. Zpoczątku książki traci głowę dla rosaliny, a pużniej zakochuje sie w juli, jest porywczy, niestały w uczuciach, zabija tyblata krewnego juli tuż po slubie z julią zostaje wygnamy z werony, przebywa w mantui, skond wraca by spocząć w grobie julili w grobowcu capuletów. Mam nadzieję że pomogłam :)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo...

Język polski

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo...

Język polski

Charakterystyka Romea

Charakterystyka Romea...

Język polski

Krótka charakterystyka Romea Montekich

Krótka charakterystyka Romea Montekich...

Język polski

Pilne, może ktoś mi podać gdzie w książce ROMEO I JULIA jest charakterystyka Romea? (prosze o nr aktu i str <3)

Pilne, może ktoś mi podać gdzie w książce ROMEO I JULIA jest charakterystyka Romea? (prosze o nr aktu i str <3)...