charakterystyka romea

charakterystyka romea
Odpowiedź

Młody pełen energii dobrze zbudowany chłopak. Ciemne włosy i jasne oczy Chodzi w obcisłych ciuchach aby było widać jego atuty. Jego wielką wadą jest kochliwość. trochę krótkie wiem ale myślę że pomoże

Romeo młody szlachcic z rodu monteki. Zpoczątku książki traci głowę dla rosaliny, a pużniej zakochuje sie w juli, jest porywczy, niestały w uczuciach, zabija tyblata krewnego juli tuż po slubie z julią zostaje wygnamy z werony, przebywa w mantui, skond wraca by spocząć w grobie julili w grobowcu capuletów. Mam nadzieję że pomogłam :)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo

Charakterystyka Romea WIDZIANY OCZAMI JULII ( czyli że tak jak ona go widziała... Charakterystyka w 3 osobie !! ) Błagam na jutro ! Szybko ! Daje najj za dobrą i w miarę rozwinięta wypowiedź ! Szybkooo...

Język polski

Charakterystyka Romea

Charakterystyka Romea...

Język polski

charakterystyka romea

charakterystyka romea...

Język polski

Charakterystyka Romea Monteki

Romeo to główny bohater dramatu Williama Szekspira pt. "Romeo i Julia". Pochodzi z bogatego rodu Montekich, w obronie którego jest gotów walczyć na śmierć i życie.

Niewiele wiemy o wyglądzie zewnętrznym młodzieńca. Możemy si...

Język polski

Charakterystyka Romea

Chciałbym scharakteryzować Romea Montekiego, który pojawił się w książce „Romeo i Julia” napisanej przez Wiliama Szekspira. Żył on pod koniec XVI wieku. W książce jest przedstawiony jako młodzieniec, mający około 20 lat. Zamieszkiw...

Język polski

Charakterystyka Romea Monteki.

Romeo Montekio był głównym bohaterem książki Williama Szekspira pt. ?Romeo i Julia?. Romeo był młodym, przystojnym oraz kochliwym romantykiem, a zarazem mieszkańcem Verony. Był dobrze zbudowany tak więc pojedynki nie sprawiały mu większy...