Jak napisać ogłoszenie? Ma być o wystawie 1 kiermaszu szkolnego. Wystawa rzeźb z mydła. W poniedziałek 1 kwietnia, o godzinie 16.00. Jak będzie 8 odpowiedzi daje najlepszą odpowiedź.

OGŁOSZENIE Ogłaszam, iż dnia 1 kwietnia (poniedziałek) 2015 roku, odbędzie się pierwszy kiermasz szkolny, w którym uczniowie przedstawią swoje rzeźby z mydła. Zapraszamy rodziców uczniów, nauczycieli, rodziny uczniów, każdego, kto będzie chciał obejrzeć nasze wystawy.  Mam nadzieję, że pomogłam :)

ogłoszenie dnia 1 kwietnia w poniedziałek o godzinie 16.00 po raz pierwszy w naszej szkole odbędzie się kiermasz .Atrakcją jest wystawa rzezb z mydła.serdecznie zapraszamy. mam nadzieje że pomogłam