Napisz, czym zajmują się podobne organizacje: UNICEF, Amnesty International, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Proszę pomóżcie i z góry dziękuję

UNIFCE - Głównym celem UNICEF jest pomoc dzieciom w zakresie wyżywienia, ochrony zdrowia, ochrony przed przemocą i wykorzystywaniem oraz edukacji. Amnesty International - to światowy ruch na rzecz zapobiegania naruszeniom praw człowieka. Obecnie organizacja liczy około milion członków i sympatyków.  WOŚP (WIelka Orkiestra Św. Pomoc) - zjmuje się zbieraniem pieniędzy na leczenie chorych dzieci i seniorów. Mam nadzieję, że pomogłam. Liczę na NAJ ;)

są to organizacje charytatywne które pomagają ludziom najbiedniejszym