Wymyśl życzenia na narodziny nowej księżniczki (Charlotte Elizabeth Diana). U mnie w szkole organizują konkurs, gdzie najładniejsza kartka z życzeniami będzie wysłana do rodziny królewskiej w Anglii a głównie do Kate i Williama. Proszę o życzenia z rymami i po angielsku. Przypominam, że to dziewczynka.

Droga księżniczko życzę ci dużo zdrowia , dobrego panowania nad królestwem ,co tylko zapragniesz i pomyślności

dla małej ksieżniczki dla małej dziewczynki  składam dzis zyczenia  bo ma narodzinki hehehe :)