List do Ani

Poznań,15.03.2005r.


Droga Aniu!!!


Bardzo się za Tobą stęskniłam. Nie wiem, co się z Tobą dzieje nie dzwonisz, nie odpisujesz na listy juz nie wiem co mam robic. Chcę Ci opowiedzie jak było na tegorocznych feriach. Pierwszy tydzień ferii spędziłam w domu, codziennie spotykałam się z koleżankami, spotkałam się nawet z Anią, koleżanką z przedszkola było super poszłyśmy na pizzę ale nie same oczywiście z asią i Pauliną. Świetnie się bawiłyśmy. W drógi tydzień ferii pojechałam do babci przez całe dnie zajmowałam się Dominikem, dużo urusł i wygląda całkime inaczej. No nie całe dnie się z nim bawiłam bo jescze pomagałam babci i cioci Magdzie moze wiesz, ze jest w ciąży?? Za tydzień idzie już do szpitala nie moge się doczekac kiedy się urodzi to dziecko, ja i ciocia mówimy, że będzie dziewczynka ale coś za mocno kopie wię moze by też chłopczyk :/ szczeże wolała bym dziewczynkę no ale nie wiadomo. tAk spędziłam tegoroczne ferie i mam nadzieję ze wkońcu się odezwiesz i niedługo przyjedziesz.

AGNIESZKA :)

P.S. Pozdrowienia dla ciebie i całej rodziny:)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list do Ani z Zielonego Wzgórza w imieniu Diany Barry, jej najlepszej przyjaciółki. Należy napisać list tak jakby Diana gdzieś wyjechała i pisała do Ani do Avonlea.                       Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję .  

Napisz list do Ani z Zielonego Wzgórza w imieniu Diany Barry, jej najlepszej przyjaciółki. Należy napisać list tak jakby Diana gdzieś wyjechała i pisała do Ani do Avonlea.                       Bardzo proszę o pomoc z ...

Język polski

Napisz list do ani z zielonego wzgórza ani Shirley nawiąż w nim kontakt do lektury

Napisz list do ani z zielonego wzgórza ani Shirley nawiąż w nim kontakt do lektury...

Język polski

napisz list do ani z zielonego wzgórza ani Shirley nawiąż w nim do lektóry

napisz list do ani z zielonego wzgórza ani Shirley nawiąż w nim do lektóry...

Język polski

List od ani do diany o ani wymyślonych przyjaciółka. Ania z zielonego wzgóźa.

List od ani do diany o ani wymyślonych przyjaciółka. Ania z zielonego wzgóźa....

Język polski

Napisz list do Ani z zielonego Wzgórza .opisz siebie i pogratuluj Ani tego ,że odniosła w życiu sukces .Dam naj naj

Napisz list do Ani z zielonego Wzgórza .opisz siebie i pogratuluj Ani tego ,że odniosła w życiu sukces .Dam naj naj...

Język polski

napisz charakterystykę lub list o Ani Shirley z Ani z zielonego wzgórza. O jej cechach i wadach itp. Co do listu to trzeba zachęcić drugą osobę i przekonać ją do przeczytania, i iopisać jedną historię taką jak nby najważniejszą.dAJE naj!!!

napisz charakterystykę lub list o Ani Shirley z Ani z zielonego wzgórza. O jej cechach i wadach itp. Co do listu to trzeba zachęcić drugą osobę i przekonać ją do przeczytania, i iopisać jedną historię taką jak nby najważniejszą.dAJE na...