List do Ani

Poznań,15.03.2005r.


Droga Aniu!!!


Bardzo się za Tobą stęskniłam. Nie wiem, co się z Tobą dzieje nie dzwonisz, nie odpisujesz na listy juz nie wiem co mam robic. Chcę Ci opowiedzie jak było na tegorocznych feriach. Pierwszy tydzień ferii spędziłam w domu, codziennie spotykałam się z koleżankami, spotkałam się nawet z Anią, koleżanką z przedszkola było super poszłyśmy na pizzę ale nie same oczywiście z asią i Pauliną. Świetnie się bawiłyśmy. W drógi tydzień ferii pojechałam do babci przez całe dnie zajmowałam się Dominikem, dużo urusł i wygląda całkime inaczej. No nie całe dnie się z nim bawiłam bo jescze pomagałam babci i cioci Magdzie moze wiesz, ze jest w ciąży?? Za tydzień idzie już do szpitala nie moge się doczekac kiedy się urodzi to dziecko, ja i ciocia mówimy, że będzie dziewczynka ale coś za mocno kopie wię moze by też chłopczyk :/ szczeże wolała bym dziewczynkę no ale nie wiadomo. tAk spędziłam tegoroczne ferie i mam nadzieję ze wkońcu się odezwiesz i niedługo przyjedziesz.

AGNIESZKA :)

P.S. Pozdrowienia dla ciebie i całej rodziny:)

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list do Ani, w którym opowiesz jej o swoich marzeniach dotyczących podróżowania.

Napisz list do Ani, w którym opowiesz jej o swoich marzeniach dotyczących podróżowania....

Język polski

Napisz list do Ani z zielonego wzgórza w którym wyjaśnisz dlaczego chciałbyś się z nią zaprzyjażnić. daje naj

Napisz list do Ani z zielonego wzgórza w którym wyjaśnisz dlaczego chciałbyś się z nią zaprzyjażnić. daje naj...

Język polski

Napisz list do Ani Shirley co i dlaczego o niej sądzisz

Napisz list do Ani Shirley co i dlaczego o niej sądzisz...

Geografia

Napisz list do Ani Shirley w którym udzielisz jej rad jak może zwalczyć gadulstwo. Plissss na dzisiaj!!! Conajmniej na półtora strony! POMOCY

Napisz list do Ani Shirley w którym udzielisz jej rad jak może zwalczyć gadulstwo. Plissss na dzisiaj!!! Conajmniej na półtora strony! POMOCY...

Język polski

Napisze list do Ani z Zielonego wzgórza, w którym ołowiem jak bardzo ją podziwiam. Proszę o pomoc!

Napisze list do Ani z Zielonego wzgórza, w którym ołowiem jak bardzo ją podziwiam. Proszę o pomoc!...

Język polski

napisz list do Ani z Zielonego Wzgórza w którym opowiesz jej o swojej szkole Pilne

napisz list do Ani z Zielonego Wzgórza w którym opowiesz jej o swojej szkole Pilne...