Napisz przemówienie z okazji zakończenia roku szkolnego. To na jutro proszę o szybką odpowiedź ! :(

z okazji zakończenia roku szkolnego życzę  wszystkim miłych,radosnych wakacji

Szanowni rodzice, pracownicy szkoły, koledzy i koleżanki! Nadszedł upragniony dzień zakończenia roku szkolnego. Dzisiaj zaczniemy czas wypoczynku, czasu wolnego od nauki i oczywiście czasu całkowitej swobody. Niektórych z was za chwilę nie będzie w mieście, kraju. Rozjedziecie się we wszystkie cztery strony świata. Niektórzy z was już tu nie wrócą, bo wyjeżdżają na stałe lub zmieniają szkołę. Jednak większość z was wróci tu, do naszej szkoły za dwa miesiące z, mam nadzieję, uśmiechem na ustach. Wrócicie pełni sił, aby w nowym roku szkolnym dać z siebie jeszcze więcej, niż daliście w tym, minionym. Mamy nadzieję, że naszym starym szóstoklasistom dobrze będzie się wiodło, nowym doskonale pójdzie na sprawdzianie, a że pierwszaki dobrze będą się u nas czuły. Za chwilę rozejdziecie się do klas, gdzie wychowawcy wręczą wam świadectwa, a wy opuścicie gmach naszej szkoły, aby zdobyć siły na pracę, która czeka was we wrześniu. Cóż... Wszystko co dobre, kiedyś się kończy... Ja mogę wam jedynie życzyć bezpiecznych, słonecznych, gorących wakacji pełnych przygód, nowych znajomości i nowych wrażeń... Do widzenia, kochani! Liczę na naj. :)