W jaki sposób możemy chronić uprawy rolnicze oraz uprawy rolne stosując wyłącznie METODY BIOLOGICZNE ? Proszę o przykłady lub strony

Możemy w sposób znalezienia naturalnego wroga szkodnika, czyli takiego organizmu, który zabije, odstraszy lub zmniejszy populację szkodników roślin, pokażę to na przykładzie: Pewien owad atakuje rośliny danego gatunku, ale zastosowania pewnego grzyba powoduje jego zabicie lub zmniejszenie populacji i w ten sposób pozbywamy się niechcianego szkodnika jego naturalnym wrogiem bez pomocy chemikaliów czy innych sztucznych metod. Pozdrawiam.