Zredaguj opis przeżycia wewnętrznego na jeden z wybranych tematów : a) Pierwszy dzień w nowej szkole. b) Spełniło się moje marzenie. c) Straciłem przyjaciela. Straciłam przyjaciółkę. Bardzo prosze potrzebuje na teraz ! Daje naj.

Dzisiaj jest pierwszy,dzień w nowej szkole.Od rana strasznie się balam.Obawialam się czy szkoła jest w porządku,czy są tam mili ludzie.Szlam do szkoły z moją przyjaciółką.Obydwie bylysmy przestraszone.Dochodzilysmy juz do,budynku.Mnie to rzucalo,nie wiem jak koleżankę. Gdy weszlysmy spotkalysmy starych znajomych.Trochę się rozluznilam.Czulam się o wiele lepiej.Razem poszlismy na akademię. Dasz naj?