Napisz o sobie: -rodzina - swoje dane -swoje zainteresowania, hobby,- moje hobby- wędkarstwo - nastawienie- ja jestem ,,realist" + przykłady -,,thinker/,,doer"- ja jestem ,,thinker" Bardzo pilnie!! Z góry bardzo dziękuje za napisanie,

I am medium height, I have brown hair, dark brown eyes. I live in Warsaw in Poland country. My best friend is Kamila R. I am twelve years old and I attend to fifth class of elementary school. I like playing football and I like Polish lessons. jestem niskiego średniego wzrostu mam brązowe włosy oczy piwne mieszkam w warszawie kraj polska . moją najlepszą przyjaciułką jest kamila r mam 12 lat chodze do piątej klasy szkoły podstawowej.lubie grać w piłkę i lubie lekcje polskiego.