Napisz 20 zdań w czasie Present Simple i 20 zdań w czasie Present Countinouns, z góry dzięki ;*

~ Present Simple ~ * He drinks juice twice a day. (On pije sokdwa razy dziennie) * He likes me very much. (On Mnie bardzo lubi) * I always feel so great in autumn. (Zawsze na jesień czuję się świetnie) * I usually drink milk. (Ja zwykle piję mleko) * They often go to the cinema. (Oni często chodzą do kina) * I never lose. (Ja nigdy nie przegrywam) * He always drinks Coca - Cola (On zawsze pije Coca - Colę) * They never walk alone. (Oni nigdy nie chodzą sami) * I sometimes read a book. (Ja czasami czytam książkę) * She watches a film. (Ona ogląda film) * I rarely do homeworks. (Ja rzadko robię zadania domowe) * Bruce smokes occasionaly. (Bruce pali od czasu do czasu) * Jimmy watches films. (Jimmy ogląda filmy) * Jennifer sits in house. (Jennifer siedzi w domu) * Steve swims in river. (Steve pływa w rzece) * Bob takes bottles. (Bob zbiera butelki) * She reads newspaper. (Ona czyta gazetę) * We go to school five times a week. (Chodzimy do szkoły przez 5 dni w tygodniu) * We do homeworks for people. (My robimy zadania domowe dla ludzi) * I never drink beer. (Nigdy nie piję piwa) ~ Present Continuous ~ (NAPRAWDĘ BEZ WIĘKSZEJ FILOZOFII:) * You are reading a letter. (Ty czytasz list) * He is learning history. (On uczy się historii) * We are talking about you. (My rozmawiamy o Tobie) * I am sitting. (Ja siedzę) * He is looking at the sky. (On patrzy w niebo) * She is sending a letter. (Ona wysyła list) * He is writing a book. (On pisze książkę) * I am waiting for my uncle. (Ja czekam na swojego wujka) * I am looking at the stars. (Ja patrzę w gwiazdy) * We are doing homeworks. (My robimy zadania domowe) * She is taking a sandwich. (Ona bierze kanapkę) * He is sitting in a dark room. (On siedzi w ciemnym pokoju) * They are burying bones. (Oni zakopują kości) * They are buying bread. (Oni kopują chleb) * I am running to school. (Ja biegnę do szkoły) * I playing with friend. (Ja gram z przyjacielem) * We are eating hot - dogs. ( My jemy hot - dogi) * She is waiting for break. (Ona czeka na przerwę) * We are doing it. (My robimy to) * They are sending invite for parents. (Oni wysyłają zaproszenie do rodziców)