napisz dokładna rozmowę z wypadku podając dokładne informacje dowolnena jutro blagam

zalecane jest, aby zgłoszenie wypadku miało formę: - miejsce zdarzenia - co się stało - ilość poszkodowanych - stan poszkodowanych - dodatkowe informacje - dane kontaktowe osoby zgłaszającej rozmowy nigdy nie należy kończyć samemu. operator odbierający zgłoszenie może w jego trakcie zadawać nam dodatkowe pytania lub instrukcje. dopiero kiedy potwierdzi wszystko, on rozłącza rozmowę. przykładowe zgłoszenie: dzień dobry. w miejscowości XYZ na skrzyżowaniu ulic A i B doszło do zderzenia dwu samochodów. dodatkowo został potrącony pieszy. w samochodach były trzy osoby. pieszy leży nieprzytomny i krwawi z rany na głowie. pasażerka samochodu uskarża się na bóle w szyi. kierowcy nie mają widocznych obrażeń i nie uskarżają się na nic. świadkowie pojęli próbę reanimacji pieszego. nazywam się jan nowak, mój numer telefonu to 123456789. odpowiadamy na wszystkie dodatkowe pytania dyspozytora i dopiero jak on potwierdzi przyjęcie zgłoszenia i wysłanie karetki (karetek) to on kończy rozmowę.