ułóż modlitwę powszechną daję naj:)

Módlmy się za dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej, aby Chrystus, którego przyjęły spełnił prośby ich serc.

1) Módlmy się za cały lud Chrześcijański, oby mu dał Pan swego ducha. 2)Módlmy się za całą ludzkość, aby mądrze i sprawiedliwie rozdzielała dobra Ziemi. 3)Módlmy się za kapłanów, aby co dzień odkrywali jak wielkim darem jest powołanie Boże i sakrament w którym uczestniczą. 4)Módlmy się za zmarłe dzieci, aby mogły cieszyć się tajemnicą obcowania z Bogiem twarzą w twarz. 5)Módlmy się za nas samych, abyśmy odrzucili wszystko co sprzeciwia się miłości Bożej.

Módlmy się za wszystkie dzieci przystępujące do Pierwszej Komuni Świętej, aby wielbiły i wysławiały Pana Boga.