Przerób tekst piosenki Chcę tu zostać z repertuaru Farby na tekst pożegnalny (pożegnanie klas 6 lub ogólnie szkoły i przyjaciół) Daje naj. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC!

Wszystko wokół się zmienia, nawet ja i ty. Nasze wspólne marzenia to My.  Małe i duże problemy  przeżyjemy, to nic dla nas.  Razem wszystko przetrwamy,  nawet złe dni.  Chcę tu zostać i zawsze z wami byc. nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez was to nie mam siły, by dalej żyć. Chcę przy was cieszyc sie i smucic. Chociaż czasem mnie nie wspieracie, o nie nie  to i tak wybaczam dzis wam. Chcę tu zostać i zawsze z wami być nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez was to nie mam siły nie mam siły, by żyć. Chcę tu zostać i zawsze z wami być nawet kiedy będzie źle. Chcę tu zostać, bo bez was to nie mam siły nie mam siły, by żyć. Chcę tu zostać i zawsze z wami byc Chcę tu zostać, bo bez was to nie mam siły nie mam siły, by żyć. Nie mam siły,by żyć bez wassssss.