Marika steht auf um 6 Uhr. (Marika wstaje o 6) Danach frühstückt sie und macht Brot für die Schule. (Następnie je śniadanie i robi kanapki do szkoły) Um 8 Uhr muss sie schon in der Schule sein. (O 8 musi być juz w szkole) Sie lernt sehr gerne und hat sehr gute Noten. (Ona uczy sie bardzo chętnie i ma dobre oceny) Um 12:30 Uhr geht sie in die Kantine und isst da zu Mittag mit anderen Kollegen. (O 12:30 idzie na stołówkę i je tam obiad z innymi kolegami ze szkoły) Um 15 Uhr geht sie nach Hause. (O 15 idzie do domu) Manchmal fährt sie mit dem Bus. (Czasami jeszie autobusem) Um 16 isst sie noch mal mit seiner Familie zu Hause. (O 16 je jeszcze raz ze swoją rodziną w domu) Danach lernt sie fleißig und später hilft seiner Mutter mit dem Haushalt. (Potem uczy sie pilnie i później pomaga mamie w pracach domowych) Um 22 Uhr geht sie schlafen. (O 22 idzie spać)

Język niemiecki

Hej potrzebuje opis dnia w j. niemieckim ( 3os. l.p.) opis dnia Mariki (ok. 10 zdań) miło widziane godziny daję naj...