Hej pomocy Muszę po niemiecku rozmawiać z taką koleżanką( już ją znam) a ja nie jestem najlepsza z niemieckiego. Proszę o szybką odpowiedź daje naj proszę jak najszybciej.

Ich heise ...............(imię i nazwisko). Ich bin .......(wiek) Jahre alt. Ich komme aus Polen. Ich wohne in ............(miejscowość). Ich gehe in dię Kasse ..........(klasa) der Grundschule in .............. (miejscowość, w której znajduje się szkoła). Mein Hobby ist ..............(Hobby). Ich interessiere mich fur ............ (czym się interesujesz).