przetlumacz Ich suche schon lange E-Mail-Freunde .Meine Hobbys sind: Inline fahren,Freunde treffen, Ritter und Autos.Mein Lieblingsschulefach ist Informatik. Matche finde ist blöd. Schreibt mir einfach. Sven

Szukam juz dlugo mailowych przyjaciol. Moimi hobby sa jezdzenie na rolkach, spotykanie sie z przyjaciolmi, rycerze i samochody. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest informatyka. Uwazam ze matma jest glupia. Po prostu do mnie piszcie.

Ja szukam już długo przyjaciół  online/do mailowania.  Moimi zainteresowaniami są; jeżdżenie na łyżworolkach,spotkania z przyjaciółmi, i samochody. Moim ulubionym przedmiotem jest informatyka. Matematykę uważam za głupią. Napiszcie do mnie po prostu./Wystarczy do mnie napisać. Sven.