mam opisać swój dzień. wstaje o 7.00.potem jem sniadanie i wychodze do szkoły. wracam o 17.00 jem obiat a następnie robie zadania. wieczorem jeżdze na rolkach.pużniej sie ucze. o 20.00 jem kolacje i oglądam telewizje.a potem ide spać. help mi !

co godzine coś pozmieniaj :D napisz ze pomagasz mamie , odrabiasz lekcje , uczysz się , sppędzasz czas z kolegami , grasz na kompie i takie tam np 7.00 Wstaje rano , myje się i wyruszam do szkoly 8.00 Uczestnicze w zajęciach szkolnych do godziny np 14 14.00 Wracam do domu 15.00 jem obiad 15.30 odrabiam lekcje 16.30 ide na podwórko 17 .30 wracam do domu , jem kolacje 19 ogladam telewizje 20 biore prysznic ide spać

nie wiem o co chodzi ale ja robię tak : wstaje o 7.00 jem śnidanie myje się i ubieram 0 7.30 idę doszkoły przed 8.00 jestem w szkole. zależy w jaki dzień tygodnia mam napisać o której kończe lekcje bo dzisiaj skończyłam o 13.30 zjadłam obiad odrobiłam lekcje oglądnełam telewizor i siadłam na neta a póżniej umyje się zjem kolację i pójdę spać!

Jeden Tag stehe ich um 7 Uhr auf.Später esse ich das Früstück und trinke kaffee.Um halb 8 fahre ich mit dem Bus in die Schule.Ich komme mit der Schule um 17 Uhr zurück.Unterwegs mache ich Einkäufe. Ich kaufe oft Milch,Brot, Butter,Tomaten,Gurken, und Mineralwasser. Um 17 30 Uhr esse ich zu Mittag und Dann ich mache eine Aufgabe. Am Abend ich fahre auf den Rollen.Um 19 Uhr gehe ich mit meinem Freund und seienem Hund spazieren, später ich lerne. Um 20 Uhr esse ich zu Abend. Dabei sehe ich fern.Nach dem Abendessen lese ich ein Buch. Um 22 Uhr gehe ich ins Bad ziehe ich aus, wasch mich und gehe szlafen.