Napisz wyrażenie które opisuje, ile zapłacono za zakupy : A) 5kg cukierków po 18 zł B) 3kg cukru po a zł C) b kg wędliny po 17 zł D) k metrów materiału po m zł
Napisz wyrażenie które opisuje, ile zapłacono za zakupy :
A) 5kg cukierków po 18 zł
B) 3kg cukru po a zł
C) b kg wędliny po 17 zł
D) k metrów materiału po m zł