Jest 17,12 kg jabłek, za 1 kg jest 12,50zl ile kosztuja jabłka?
Jest 17,12 kg jabłek, za 1 kg jest 12,50zl ile kosztuja jabłka?
17,12 kg 1kg - 12,50 17,12kg*12,50zł=214zł
1 kg - 12,50zł 17kg - 17*12.50 = 212,5zł 12 kg - 12* 12,50 = 150 zł