Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile potrzeba by zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? NA JUTRO
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile potrzeba by zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? NA JUTRO
jak na rogu to 1,32 jasna sprawa oczywiście
1kg wiśni- 3,20 zł 2 x 3,20 zł = 6,40 zł 0,15 x 3,20 =0,48 zł 6,40+0,48= 6,88 zł odp : za 2 kg 15 dag wiśni trzeba zapłacić 6,88 zł