Za7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł.ile kosztuje 1kg tego sera
Za7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł.ile kosztuje 1kg tego sera
3,92*100:7=56 odp kilogram sera kosztuje 56 zł
7 dag=0,07 kg czyli 3,92:0,07=56 Czyli jeden kg sera kosztuje 56 zł