Jakie działanie wykonać? Zatankowaliśmy 12,5 litra a jeden litr kosztuje 4,70 zł?

Jakie działanie wykonać? Zatankowaliśmy 12,5 litra a jeden litr kosztuje 4,70 zł?
Odpowiedź

4,70 x 12,5. takie trudne a takie łatwe

mnożenie 12,5x4,70=5,875

Dodaj swoją odpowiedź