Kilogram Wiśni kosztuje3,20 zl. Ile trzeba zaplacić za 2kg 15 dag dag wiśni ? zapisz wszystkie działania dla klasy 5 ;)

Kilogram Wiśni kosztuje3,20 zl. Ile trzeba zaplacić za 2kg 15 dag dag wiśni ? zapisz wszystkie działania dla klasy 5 ;)
Odpowiedź

3,20zł*2,15kg=6,88zł Odp.Trzeba zapłacić 6zł 88gr

Dodaj swoją odpowiedź