ile kosztuje 27 dag sera po 18,52 za kilogram ? plis na jutro szybko podrecznik klasa 5 matematyka z kluczem str . 72

ile kosztuje 27 dag sera po 18,52 za kilogram ? plis na jutro szybko podrecznik klasa 5 matematyka z kluczem str . 72
Odpowiedź

0,27 * 18,52 oblicz na kalkulatorze sobie ;)

1 kg = 100 dag 100 dag - 18,52 zł 27 dag - x 27 * 18,52 zł : 100 = 5,04 zł Odp: 27 dag sera kosztuje 5,04 zł

Dodaj swoją odpowiedź