Wykonaj 2 sposobami( proporcją i normalnie). Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?

Wykonaj 2 sposobami( proporcją i normalnie). Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?
Odpowiedź

3,92 : 0,07 = 56 zł Odp : Za 1 kg sera trzeba zapłacić 56 zł.  Daj naj ! :)  Pozdrawiam/MalyNerwus

3.92:7=0.560.56*100=56zł

Dodaj swoją odpowiedź