Wykonaj 2 sposobami( proporcją i normalnie). Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?
Wykonaj 2 sposobami( proporcją i normalnie).
Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. Ile kosztuje 1 kg tego sera?
3,92 : 0,07 = 56 zł Odp : Za 1 kg sera trzeba zapłacić 56 zł. Daj naj ! :) Pozdrawiam/MalyNerwus
3.92:7=0.560.56*100=56zł