Proszę o działanie pisemne! Jeden baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. ile takich batonów można kupić za 15 zł. Z góry dzięki ;]

Proszę o działanie pisemne! Jeden baton ,,Jasiek" kosztuje 1,60 zł. ile takich batonów można kupić za 15 zł. Z góry dzięki ;]
Odpowiedź

15,00:1,60=9.375  odp. Można kupić 9 takich batonów.

można kupić 9 takich batonów

Dodaj swoją odpowiedź