Wojtek kupił 1 cała i trzy piąte kilograma Jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 całe i jedna druga kilograma gruszek po 3,50 . Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł
Wojtek kupił 1 cała i trzy piąte kilograma Jabłek po 2,40 zł za kilogram i 2 całe i jedna druga kilograma gruszek po 3,50 . Jaką resztę otrzyma Wojtek, jeśli zapłaci banknotem 20 zł