35 jednakowych ołówków kosztuje 24,50zł. Jeden taki ołówek kosztuje.................gr. POMOCY Napiszcie OBLICZENIA! PLISS!!

35 jednakowych ołówków kosztuje 24,50zł. Jeden taki ołówek kosztuje.................gr. POMOCY Napiszcie OBLICZENIA! PLISS!!
Odpowiedź

24,50zł=2450gr 2450:35=70gr Odp: Jeden ołówek kosztował 70 groszy.

Dodaj swoją odpowiedź