zadanie4 2,05 0,24 13,9 zadanie5 29 28,5 6,9 342 zadanie6 3,75*a=3,9 /-3,75 a=0,15 0,0364/b=10,4 /-0,0364 b=10,3636 zadanie7 przepraszam ale nie umiem
Zad.4a) 17,425:8,5= 174,25/85=2,5 b) 12,51:0,9= 125, 1/9=13,9 c) 15;62,5= 150/625=0,24 Zad. 5 a) 1,16:04:0,1=11,6:0,4=116:4=29 b) 22,8:1,6:0,5=14,25:05=142,5:5=28,5 c) 124,2x0,1:1,8=12,42:1,8=124,2:18=6,9 d) 649,8:0,38x0,2=64980:38x0,2=1710x0,2=342 Zad. 6 a= 3,9//3,75 a=1,04 spr.3,75x1,04=3,9b) 0,0364 : b = 10,4b =0,0364/10,4b=0,0035spr.0,0364/0,0035=10,4Zad. 7220g=22dag=0,22kg 0,22kg --- 14,30 zł 1 kg --- x zł 14,30 *1=0,22x 14,3=0,22x |:0,22 65 =x x=65 zł Odp: 1 kg tego sera kosztuje 65 zł.
Co to znaczy patrzeć obiektywnie tylko nie z internetu proszę Na dziś szybko plissss
Co to znaczy patrzeć obiektywnie tylko nie z internetu proszę Na dziś szybko plissss...
Proszę na dziś plissss proszę
Proszę na dziś plissss proszę...
Proszę na dziś plissss!!!
Proszę na dziś plissss!!!...
Proszę ma dziś???? Plissss
Proszę ma dziś???? Plissss...
dam naj odp proszę na dziś plissss
dam naj odp proszę na dziś plissss...
jak wyobrażasz sobie dalsze dzieje Zenka opowiadanie twórcze proszę na dziś plissss
jak wyobrażasz sobie dalsze dzieje Zenka opowiadanie twórcze proszę na dziś plissss...