Bardzo proszę o op odp. Za całość dam naj
Bardzo proszę o op
odp.
Za całość dam naj
1 kg złota = 35 uncji = 35 × 912,6 $ = 31 941 $ = 31 941 × 3,14 zł = 100 294,74 zł 100 294,74 zł > 80 000 zł odp. opłacało się wybrać nagrodę w postaci 1kg złota. pozdrawiam i liczę na naj:)
1650,6×35= 57,771$ 57,771×3,12= 180,245.52zł Odp.Bardziej połacało się wziąść 200tyś zł