606gram kosztuje 8,97zł 1kilogram kosztuje ? wykonaj działania pisemne i podaj cenę za kg
606gram kosztuje 8,97zł
1kilogram kosztuje ?
wykonaj działania pisemne i podaj cenę za kg
8,97:606=0,015 0,015x 1000=15