Internet jest obecnie jednym z najbardziej rozpowszechnionych mediów. Napisz jakie korzyści i zagrożenia niesie ze sobą korzystanie z niego. W szczególności uwzględnij dzieci i młodzież.

KORZYŚCI: -można robić zakupy -e-konta -pograć w gry -porozmawiać z przyjaciółmi -cele edukacyjne ZAGROŻENIA: -hakerzy -nie podawać nigdy swojego hasła -nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie Mam nadzieję, że pomogłam :)

korzyści to: zdobywanie więcej wiedzy, można odnaleźć starych znajomych zagrożeniem natomiast jest uzależnienie od komputera i gier komputerowych.