kasia kupiła cebulki hiacyntów i zapłaciła 70zł ile kupiła cebulek jesli jedna kosztowała 2,80zł

kasia kupiła cebulki hiacyntów i zapłaciła 70zł ile kupiła cebulek jesli jedna kosztowała 2,80zł
Odpowiedź

70zł:2.80zł=25 Kasia kupiła 25 cebulek

Dodaj swoją odpowiedź