Jedna paczka zawierająca 450g karmy dla rybek kosztuje 35 zł. Ile, w przybliżeniu do 10gr, kosztuje 1kg takiej karmy?? Zapisz wszystkie obliczenia.
Jedna paczka zawierająca 450g karmy dla rybek kosztuje 35 zł. Ile, w przybliżeniu do 10gr, kosztuje 1kg takiej karmy?? Zapisz wszystkie obliczenia.