kilogram wiśni kosztuje 3,20zł.ile trzeba zapłacić za 2kg 15dag wiśni? procze o szybką odpowiedz :)

kilogram wiśni kosztuje 3,20zł.ile trzeba zapłacić za 2kg 15dag wiśni? procze o szybką odpowiedz :)
Odpowiedź

3,20zł/1kg ?/2,15kg ?=3,20×2,15=6,88zł odp. Za 2kg 15dag trzeba zapłacić 6,88zł

3,2*2,15=6,88 ZŁ- TYLE KOSZTUJE 2,15 kg WIŚNI

Dodaj swoją odpowiedź