kilogram szynki kosztuje 32,60 ile zapłace za : a 10 dag b 80 dag od razu dziekuje

kilogram szynki kosztuje 32,60 ile zapłace za : a 10 dag b 80 dag od razu dziekuje
Odpowiedź

32,60*0,10=3,26zł 32,60*0,80=26,08zł mam nadzieje ze dobrze ;P

a)1 kg - 32,60 zł 10 dag - 0,1 kg 32,60 : 10 = 3,26 zł b) 80 dag  - 0,8 kg 3,26 *8 =  26,08 zł  liczę na naj :)

Dodaj swoją odpowiedź