kilogram szynki kosztuje 32,60 ile zapłace za : a 10 dag b 80 dag od razu dziekuje
kilogram szynki kosztuje 32,60 ile zapłace za :
a 10 dag
b 80 dag
od razu dziekuje
32,60*0,10=3,26zł 32,60*0,80=26,08zł mam nadzieje ze dobrze ;P
a)1 kg - 32,60 zł 10 dag - 0,1 kg 32,60 : 10 = 3,26 zł b) 80 dag - 0,8 kg 3,26 *8 = 26,08 zł liczę na naj :)