Krzyś kupił 1,50 kg mandarynek za 7, 20 . Ile zapłacił za 1 kg ? (PISEMNIE). Proszę o szybką odpowiedź! Plis.
Krzyś kupił 1,50 kg mandarynek za 7, 20 .
Ile zapłacił za 1 kg ? (PISEMNIE).
Proszę o szybką odpowiedź! Plis.
7.20 : 1.50 kg =4.80
7.20:3=2.40 7.20-2.40=4.80 ODP:Krzys za 1 kg zapłacił 4.80 zł Liczę na naj :)