Tort czekoladowy : 36 - 100% x - 160% (36*160)/100 = 57, 6 zł - cena za 1.6 kg 36-100% x- 220% (36*220)/ 100 = 79,2 zł - cena z 2.2 kg Tort orzechowy: 68,2 - 220% x- 100% 68,2 * 100)/ 220 = 31 zł - cena za 1 kg 31 - 100% x - 160% (31*160)/100 = 49, 6 zł - cena za 1, 6 kg
Zad 1 . Uzupełnij luki tak aby zapisy były prawdziwe Zad 2. Oblicz zawartośc wyrazen . Wskaż wszystkie liczby całkowite Zad 3 . Uzupełnij tabelę Proszę jak najszybciej daje naj
Zad 1 . Uzupełnij luki tak aby zapisy były prawdziwe Zad 2. Oblicz zawartośc wyrazen . Wskaż wszystkie liczby całkowite Zad 3 . Uzupełnij tabelę Proszę jak najszybciej daje naj...
uzupełnij tabelę proszę na jutro daje naj
uzupełnij tabelę proszę na jutro daje naj...
Uzupełnij tabelę. Proszę na dziś Plissssssssss!!!
Uzupełnij tabelę. Proszę na dziś Plissssssssss!!!...
uzupełnij tabelę proszę na teras
uzupełnij tabelę proszę na teras...
Uzupełnij tabelę . Proszę o szybką odpowiedź daje naj gwiazdki i dziękuję ... pozdrawiam :)
Uzupełnij tabelę . Proszę o szybką odpowiedź daje naj gwiazdki i dziękuję ... pozdrawiam :)...
z dwóch jedynek i jednej piątki i trzech zer Zbuduj dwie różne liczby o podanej własności uzupełnij tabelę Proszę na jutro
z dwóch jedynek i jednej piątki i trzech zer Zbuduj dwie różne liczby o podanej własności uzupełnij tabelę Proszę na jutro...