krówki - 11,25zł*10kg=112,50zł kukułki - 9,13zł*10kg=91,30zł pralinki - 24,16zł*10kg=241,60zł łącznie - 112,50zł+91,30zł+241,60zł=445,4zł .............................................................................. Jarek - 9,45zł:1,35zł=7 Marek - 10zł:1,25zł=8 razem - 7+8=15 mam nadzieje że pomogłam;) liczę na naj
Zadanie 2.6 krówki: 10*11,25 zł=112,50 zł kukułki: 10*9,13 zł=91,30 zł pralinki: 10*24,16 zł=241,60 zł 112,50zł+91,3zł+241,6zł=445,40 zł odp. Za cukierki zapłacono razem 445,40 zł. Zadanie 2.10 Jarek 9,45 zł:1,35 zł=7 Marek 10 zł:1,25 zł=8 7+8=15 odp. Chłopcy razem kupili 15 płyt. Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na naj :)))
MATEMATYKA RATUNKU DAM NAJ!
MATEMATYKA RATUNKU DAM NAJ!...
Matematyka Gimplus dam naj !!!
Matematyka Gimplus dam naj !!!...
wytłumaczcie prostopadłościany, własności itp. matematyka pls dam naj
wytłumaczcie prostopadłościany, własności itp. matematyka pls dam naj...
pomożecie szybko matematyka prosze dam naj potrzebne na dziś
pomożecie szybko matematyka prosze dam naj potrzebne na dziś...
Prosze o szybka pomoc, matematyka 2gimnazjum, dam naj
Prosze o szybka pomoc, matematyka 2gimnazjum, dam naj...
prosze o pomoc matematyka pliss dam naj
prosze o pomoc matematyka pliss dam naj...