matematyka 5 dam naj

matematyka 5 dam naj
Odpowiedź

krówki - 11,25zł*10kg=112,50zł kukułki - 9,13zł*10kg=91,30zł pralinki - 24,16zł*10kg=241,60zł łącznie - 112,50zł+91,30zł+241,60zł=445,4zł .............................................................................. Jarek - 9,45zł:1,35zł=7 Marek - 10zł:1,25zł=8 razem - 7+8=15 mam nadzieje że pomogłam;) liczę na naj

Zadanie 2.6 krówki: 10*11,25 zł=112,50 zł kukułki: 10*9,13 zł=91,30 zł pralinki: 10*24,16 zł=241,60 zł 112,50zł+91,3zł+241,6zł=445,40 zł odp. Za cukierki zapłacono razem 445,40 zł. Zadanie 2.10 Jarek 9,45 zł:1,35 zł=7 Marek 10 zł:1,25 zł=8 7+8=15 odp. Chłopcy razem kupili 15 płyt. Mam nadzieję, że pomogłam i liczę na naj :)))

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

MATEMATYKA RATUNKU DAM NAJ!

MATEMATYKA RATUNKU DAM NAJ!...

Matematyka

Matematyka Gimplus dam naj !!!

Matematyka Gimplus dam naj !!!...

Matematyka

wytłumaczcie prostopadłościany, własności itp. matematyka pls dam naj

wytłumaczcie prostopadłościany, własności itp. matematyka pls dam naj...

Matematyka

pomożecie szybko matematyka prosze dam naj potrzebne na dziś

pomożecie szybko matematyka prosze dam naj potrzebne na dziś...

Matematyka

Prosze o szybka pomoc, matematyka 2gimnazjum, dam naj

Prosze o szybka pomoc, matematyka 2gimnazjum, dam naj...

Matematyka

prosze o pomoc matematyka pliss dam naj

prosze o pomoc matematyka pliss dam naj...