Szkola edukacja
ZALOGUJ
DODAJ +
Matematyka

chałwa kosztuje 21 zł 50 gr za kilogram Ile chałwy można kupić za 11 zł

chałwa kosztuje 21 zł 50 gr za kilogram Ile chałwy można kupić za 11 zł
Odpowiedź
lukiKOXxd

Rozwiązanie w załączniku

Dodaj swoją odpowiedź
Przedmiot
  • Język polski
  • Historia
  • Biologia
  • Geografia
  • Język angielski
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Fizyka
  • Chemia
  • Język niemiecki
  • Pedagogika
  • Religia
  • Podstawy przedsiębiorczości
  • Informatyka
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • Prawo
  • Psychologia
  • Wiedza o kulturze
  • Edukacja dla bezpieczeństwa
  • Filozofia
  • Administracja
  • Turystyka i rekreacja
  • Muzyka
  • Finanse i bankowość
  • Matematyka
  • Marketing
  • Zarządzanie
  • Politologia
  • Rachunkowość
  • Edukacja europejska
  • Dziennikarstwo
  • Materiałoznawstwo
  • Kosmetologia
  • Język francuski
  • Maszynoznawstwo
© 2016-2020 «Szkola-Edukacja.pl»