Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. ile kosztuje 20 dag takiej szynki Proszę pomusicie

Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. ile kosztuje 20 dag takiej szynki Proszę pomusicie
Odpowiedź

24,50:5=4,90 1kg=100dag 100dag: 20=5 Troche nie ta kolejność ale może pomogłam

Dodaj swoją odpowiedź