Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł. ile kosztuje 20 dag takiej szynki Proszę pomusicie
Za 1kg szynki trzeba zapłacić 24,50 zł.
ile kosztuje 20 dag takiej szynki
Proszę pomusicie
24,50:5=4,90 1kg=100dag 100dag: 20=5 Troche nie ta kolejność ale może pomogłam